Zadzwoń do Nas: +48 68 452 30 18

PERCEPTUS ZIELONA GÓRA

Swoim klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań IT, skutecznie przyspieszając ich biznes. Każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, dając gwarancję jakości, bezpieczeństwa i komfortu.

Jako eksperci w swej dziedzinie, potrafimy w lekki sposób przedstawić techniczne kwestie, z którymi pracujemy na co dzień.

W naszych działaniach stawiamy na jakość i zadowolenie klientów, a wprowadzane przez nas innowacyjne rozwiązania są kolejnymi etapami ku doskonałości.

Zaufanie to procentuje do dziś. Staliśmy się silną i powszechnie znaną na rynku informatycznym firmą wysokich technologii, która postrzegana jest przez pryzmat swojego profesjonalizmu i stabilności.

Posiadamy status autoryzowanego partnera firmy Dell EMC, w ramach programu partnerskiego otrzymaliśmy status Dell EMC Partner GOLD. Status partnerstwa potwierdza wysoki poziom kompetencji firmy Perceptus Sp. z.o.o.

                                                                      Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu rozwiązań IT. Zatrudniamy pracowników świetnie wykształconych w zakresie technologii, dzięki czemu świadczone przez nas usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

Chcemy być zaufanym partnerem i doradcą dla naszych Klientów, tak aby współpraca z nami przynosiła im największe możliwe korzyści: od redukcji kosztów infrastruktury po zabezpieczenie biznesowych celów strategicznych przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań, służących do optymalizacji i racjonalizacji infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie. Przy jego realizacji zawsze opieramy się na kompetencjach pracowników, współpracowników oraz firm partnerskich, wykorzystując sprawdzone, nowoczesne standardy i rozwiązania informatyczne.

Jak pracujemy?

PERCEPTUS to nowoczesna organizacja na poziomie struktur wewnętrznych. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy w innowacyjnej, dobrze zorganizowanej i zarządzanej korporacji. Korzystamy z najbardziej wyrafinowanych narzędzi wspomagających efektywną pracę, wdrożyliśmy model zarządzania przez cele oraz strukturę organizacyjną zorientowaną na projekty.

Wierzymy, że nasze nowe podejście do biznesu lepiej sprosta potrzebom rynku, któremu nie wystarczy już tylko dobra infrastruktura i systemy informatyczne.

Kwalifikacje

Wiemy, że jakość usług naszej firmy zależy przede wszystkim od osób w niej zatrudnionych. Z tego względu pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy już podczas pierwszego spotkania, byli w stanie przekonać nas o swoim profesjonalizmie i wiedzy.

Nasi pracownicy to zgrany zespół młodych ludzi, w większości absolwenci Uniwersytetu Zielonogórskiego o wszechstronnym wykształceniu i zróżnicowanych specjalizacjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie w elastyczny i efektywny sposób reagować na potrzeby naszych klientów.

Kładziemy bardzo duży nacisk na to, by nasz zespół stale podnosił swoje kwalifikacje. Ponadto gwarantujemy, że pracownicy odpowiedzialni za projekty, instalacje, utrzymanie sprzętu i oprogramowania przeszli odpowiednie przeszkolenia u producentów.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do nawiązania kontaktu. Wszystkie niezbędne dane znajdują się pod tym adresem.

Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem, by przybliżyć naszą ofertę, możliwości, przy okazji prezentując też nasze bogate portfolio z dotychczasowymi doświadczeniami.